Sveiki atvykę!

Įmonė „Tridens“ – patyręs distributorius ir oficialus prekių ženklų atstovas, kuriantis savo istoriją nuo 1988 m. Veikiame visose Baltijos šalyse – Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje – ir esame patikimi partneriai tiems, kuriuos vertiname: klientams, tiekėjams, darbuotojams ir visai bendruomenei.

Mūsų istorija

Iš pažiūros „Tridens“ ryšys su jūra atrodo neįprastas. Susipažinę su įmonės priešistore viską suprasite.

Prieš tapdamas „Tridens“ įkūrėju, Juho Ojasoo buvo profesionalus jūreivis ir keliavo po visą pasaulį. Skirtingų šalių bei salų tyrinėjimas jam buvo kasdienybė ir svarbi gyvenimo dalis. Nusprendęs ilgesniam laikui apsistoti krante, jis grįžo į Estijos širdį Taliną. Miestas nuo pat įkūrimo alsuoja jūrininkyste ir šimtus metų tarnauja kaip uostas. Jūra yra tai, kas padėjo sukurti Taliną.

ir simbolis

Savaime suprantama, „Tridens“ logotipas yra stilizuotas trišakis. Trišakė ietis klasikinėje mitologijoje buvo jūrų dievo Poseidono (arba Neptūno) ginklas. Pasak legendos, Poseidonas trišakiu smogė į uolą ir atsirado vandens šaltinis. Šiandien dieviškosios ieties smailės mums reiškia ir šį tą daugiau. Jos simbolizuoja tris pagrindines ir stipriausias įmonės puses: rinkodarą, pardavimą ir distribuciją.

Kodėl „Tridens“, o ne „Trident“? Pagal mūsų įkūrėjo p. Ojasoo idėją žodžio „tridens“ rašyba ir tarimas kilę iš originalaus lotyniško žodžio, o „trident“ tėra išvestinė angliška jo versija.

Jūros laisvė. Bangų galia.

Šios jėgos nuo pat pradžių buvo „Tridens“ filosofijos pagrindas.